Firemní semináře. Zaručujeme vysokou kvalitu seminářů při zachování bezkonkureční ceny na trhu. 

Cena uvedených akcí na zakázku: 650 - 1200,-Kč/1 hodina semináře + cestovné z Karlových Varů (Podle počtu hodin, výběru lektora, dalších požadavků na úpravu obsahu semináře, zajištění občerstvení. Výrazné slevy pro organizace, které si objednají více seminářů.)

Místo konání: na Vašem pracovišti, případně nabídneme  jiné vhodné  prostory (pronájem učebny bude zpoplatněn)

Hodinová dotace 1 kurzu: 6-8 hodin

Objednávky a další informace o seminářích a podmínkách jejich uskutečnění:bludistekv@seznam.cz, 608907894

Nenašli jste zde akci, kterou jste hledali? Informujte nás. Připravíme Vám akci na klíč přesně podle Vašich očekávání.

 

IMAG0549         IMAG0720         IMAG0743

Komunikace jako pracovní nástroj.


Kurz je zaměřený na objasnění základních principů efektivní komunikace a její trénink v různých situacích, které vyplývají z pracovní pozice.

Asertivita a konflikt.


Jaké jsou příčiny konfliktu a jak ho co nejefektivněji zvládnout? Jak asertivně prosadit svou roli v týmu? Jak zvládat emoce? Nejen tyto otázky budou zodpovězeny v kurzu.

Řeč těla - neverbální komunikace a její moc.


Účastníci se naučí číst z řeči lidského těla s ohledem na kontext celé situace, uvědomí si, jak neverbálně komunikují s okolím, zdokonalí se ve zvládání své neverbální komunikace. Zjistí, jak být ve svém projevu přesvědčivější a jak lépe "prodat své názory a myšlenky".

Týmová spolupráce.


Účastníci budou po absolvování kurzu vědět, jak lépe spolupracovat v rámci pracovního týmu. Získají povědomí o tom, jaká je jejich přirozená týmová role. Uvědomí si, jak lépe podpořit dobrou spolupráci.

Motivace - cesta k úspěchu.


Jak motivovat své podřízené i jinak než finančně, jak motivovat sám sebe k vyšším výkonům? Náplní kurzu je stanovení optimálních cílů, plánování, motivace jako cesta k úspěchu - faktory ovlivňující motivaci, efektivita práce ve vztahu k motivaci a spokojenosti v práci.

Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis