Děkujeme všem příznivcům Akademie zdraví za podporu v našich aktivitách a těší nás zájem o pokračování besed a seminářů. 

Akademie 1      Tomáš Kašpar 2       Akademie 2

Místa na besedy si, prosím, rezervujte předem na mailu bludistekv@seznam.cz, nebo na telefonním čísle 608907894. Přihlašovat se můžete přímo přes tyto webové stránky kliknutím na odkaz Přihláška, který je pod každou akcí.  O případných změnách mohou být informováni jen přihlášení.

Pokud jste se rozhodli přijít bez přihlášení, doporučujeme alespoň zatelefonovat (608907894), abychom Vás mohli  včas informovat např. o obsazení besedy či zrušení (v případě malého počtu zájemců).

Připravujeme zajímavé besedy na další pololetí, pokud máte tip na zajímavou osobnost, kterou byste u nás rádi slyšeli, neváhejte nás inspirovat: bludistekv@seznam.cz/facebook.

Přispějte do nové nabídky akcí i Vy! Posílejte nám své náměty. Těšíme se na Vás.

                             

Máte zájem o zasílání novinek? Napište nám svůj email:
Mám primárně zájem o:
Souhlasím se zasíláním informací o konaných akcích a zároveň uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zajištění této rozesílky.
© Bludiště Karlovy Vary 2014, Náměstí Dr. M. Horákové 1201/5, 360 01 Karlovy Vary   |   Grafika: Klubko 55   |   Vytvořil: DViT Servis